| kuniish a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si s-a hotarat ca vom face albumele la inceputul lui iunie.Chestia e ca eu nu prea vreau sa le fac, nu am un motiv anume ci pur si simplu nu mai am chef, mi se pare inutil. Este asta o mentalitate gresita? Familia si toti cei care au aflat mi-au tinut morala. Si stiu, este o amintire dar la 200 de lei pot mai degraba sa imi fac eu o poza pe gratis!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este o mentalitate gresita.
Va fi o amintire a unei parti din viata pe care nu o vei mai trai niciodata.

| Wr3nch a răspuns:

Nu fi that guy care nu isi face ca dupa iese cu scandal, si toti o sa te frece la cap. Si nu platesti doar faptul ca iti ia face poza seflaughing E timpul fotografului, faptul ca vine la locatie, faptul ca iti face vreo 50 de poze din care alegi sau alege el una sau doua, editatul pozeler, editarea ca format de album si printarea albumului in sinelaughing De asta costa o caruta de bani. Si stai chill ca nu iti da nimeni banii aia tie daca nu il faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa morala lor, eu nu mi-am facut niciodata din astea si nici n-am regretat vreodata ))