| Alinushaaaa a întrebat:

Sunt cls a 9 a. straight face De o saptamana am inceput liceul, si de 3 zile ma suna un barbat intr-una dupa tot felul de numere si zice ca-i place de mine si ca e din liceu. Eu nu stiu cine e, si are voce de barbat, se vede ca e mare de ani cryingcrying nu vreau sa afle mama sau tata ca ma suna ca ma cearta, ei vor zice ca cine stie cu cine umblu eu si chestii din astea crying nu vreau sa afle. Cum sa fac sa nu ma mai sune, fara sa schimb numarul. crying Am auzit ca pot da respingere apel, ca atunci cand ma suna sa ii arate numar ocupat si eu sa nu primesc. Cum fac? sad Am telefon Lg cookie light, sau t300 cum vreti sa ii spuneti. Cum dau respingere apel? Cum scap de asta?crying ma dispera crying

Răspuns Câştigător
| Rebeca269 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa inregistrezi o conversatie intre tine si el cand te suna si sa mergi ori la politie si sa spuni sa dea numarul in uramrire sau sa mergi la Orange, Vodafone sau ce retea esti si sa le spui sa blocheze acele numare sa nu mai poata sa te sune delochappy
Succes!