| anonim_4396 a întrebat:

sunt din botosani si vreau sa-mi fac ziua in oras implinesc 14 ani si nu stiu unde... voi ce idei aveti?

sa'mi fac ziua undeva in oras si unde...sau... o petrecere in pijamaletongue

daca aveti alte idei

1 răspuns:
| RockForever99 a răspuns:

Buna!
Ideea mea ar fi sa-i duci pe prietenii tai la un film. Dupa aceea puteti sa va duceti sa serviti niste prajiturele (de preferat tartele la o zi onomastica), iar dupa aia (daca mai ai bani de dat) dui la bowling.Asta am facut eu de ziua mea si ne-am distrat super tare.
Sper ca te-am ajutat! Bafta! Numai bine!