| alinzz a întrebat:

Sunt din Sebes si am venit spre casa de la scoala.Pe drum vecina ( care s-a mutat de acum o luna ) a iesit la posta si a lasat usa de la poarta deschisa.Eu fugeam pe langa casa, cand cainele a iesit din curte si a sarit pe mine. era cat pe ce sa ma muste dar nu am patiti nimic...am reusit sa scap.intrebarea e ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

POI ce ai vrea sa faci?laughing daca vrei sa nu se mai intample spune-i sa aiba mai multa grija de caiene ei. daca te musca sau era ceva grav puteai sa o dai in judecatawinking