| AbbyXQuinn a întrebat:

Sunt din Tulcea si as vrea sa stiu daca exista locuri/case bantuite prin oras. Daca stiti imi puteti lasa adresa. big grin Multumesc anticipat! Funda+vot

8 răspunsuri:
| AbbyXQuinn explică:

Prost sa fi sa nu crezi straight face

| AbbyXQuinn explică:

Si app...nu orice casa parasita poate fi bantuitawinking

| whozen a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Get a life // wake up! straight face

| AbbyXQuinn explică:

Wtf?! eu doar am pus o intrebare pentru cei care au informatii... cei care se cred destepti nu`si au locul aici straight face

| AbbyXQuinn explică:

Uite....eu nu te pun sa citesti intrebarile mele. Nu vreau sa iti incarc viata happy. Cauta intrebari care iti plac si iti satisfac simtul vazului happy Tot ce faci acum este sa ma dezgusti prin faptul ca eu am pus niste intrebari decente, iar tu, iti dai cu parerea aiurea.

| ionut1134 a răspuns:

Probabil ca ai sub 10 ani 1 nu exista fantome 2 nu te mai uita la filme de groza 3 cauta o casa abandonata intra in ia si o sa vezi ca nu sunt fantome laughing

| Robertty a răspuns:

Ai vazut prea multe filme! u chiar crezi ca exista asa ceva bantueli prostii?
maturizatzi va fratzilor!

| souleaterz a răspuns:

Daca nu ati vazut voi nu inseamna ca nici nu exista.am auzit si eu mult chestii de genu si sa fiu sincer eu cred in astea si am 20 ani haha