| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna TPU sunt distrusa de ce? Se intampla mereu o data pe luna... Tata e petrolist deci sta o luna la serviciu s, o luna acasa, dar nu mai pot mi-l ia cand ma bucur cel mai mult de el, cand ma distrez cu el si eu si mama suntem distruse prima si a doua zi pe urma ne revenim. Dar de ce doamne in Romania nu sunt seviciuri sa te plateasca bine trebuie neaparat sa plece tata? crying Sau mama care nu mai zic care sta la birou o tona de obicei vine la 10-11, dar catodata la 2-3... E aiurea. Parinti vostri, unde lucreaza?

1 răspuns:
| dydy21 a răspuns:

Mama si tata sunt plecati in permanenta. Sunt in tara insa nu apuc sa ii vad decat cateva minute pe zi. Uneori trec mai multe zile fara sa ii vad. Singurele zile in care stam pur si simplu in familie sunt zilele de Craciun si Paste. Dar suntem apropiati. Din acel putin timp pe care il avem ni-l impartim astfel incat sa avem timp sa ne discutam problemele sa ne ajutam sa ne fim alaturi sa ne aratam iubirea si recunostinta. Sunt convinsa ca tatal tau va iubeste foarte mult si ca va duce lipsa foarte mult si tot ce face este pentru voi. In primul rand pentru tine. Crede-ma. Tot ce fac parintii este pentru copii lor. Cred ca te iueste foarte mult daca este dispus sa stea atat de mult departe de femeia pe care o iubeste si de copilul lui.