| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU

Sunt fascinata de cartile contemporane. cele de dragoste. ex Jurnalele vampirilor, Twilight, Blestemul din Swoon, Eve. etc... Imi plac mult cartile, filosofia.

Cu toate astea as vreau de la voi niste nume de bloguri si niste nume de utilizator [ pentru jocuri etc. ]

funda va rog

7 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Filosofia zici....Twilight, ok, am inteles.

| MestecGuma explică (pentru HueyFreeman):

Hai bineeee ma refer la contemp oh go on tu inteligentule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pot abtine.
Ce legatura are asta cu cartile?

| MestecGuma explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca am un blog de carti happy cata inteligenta. oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru MestecGuma):

Da pai din exprimarea ta nu prea aveam cum sa ma prind, dar ma rog.
Auzi cate carti "vechi" ai citit ca sa ajungi sa spui ca-ti plac cele contemporane? Doar te intreb...

| MestecGuma explică (pentru anonim_4396):

Hai ca nu stau sa iti dau tie explicatii raspunzi bine nu du-te cu D-zeu

| Coriiiiiiiiiiiina a răspuns:

N-am inteles legatura. rolling on the floor) Jocuri, carti, filosofie. :/