| meryy11 a întrebat:

Sunt fata si am 12 ani si vrea sa va pun o intrebare ....Cum pot sa imi fac un baiat prieten? adica sa fim ca niste frati adica fetele sunt fete stiti sunt prietene bune dar cu un baiat e alt ceva -nu ca iubit iubita ci ca bff ma intelegeti relatia aia apropiata cu un baiat sper ca itelegeti...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KinderRM a răspuns:

Bună.

Lucruri în comun, să-l ajuţi mereu când are nevoie, să vorbiţi despre orice fără ruşine. Am o singură fată cu care vorbesc aşa ceva fără ruşine, suntem DOAR prieteni. Este foarte okey, trebuie să ai pe cineva de sex opus lângă tine. Trebuie doar să insişti ca el să spună întradevăr ce are pe suflet şi să îi arăţi că poate avea încredere în tine în orice situaţie.

| meryy11 explică (pentru KinderRM):

Stiu am incercat dar baietii de la noi din clasa sunt diferiti nu stiu nu sunt apropiati de fete si nu sunt ca fetele alea ceva gen aaaa nu baieti baietii sunt asa si fac nu stiu ce intelegi..cati ani ai? ai facebook?

| KinderRM a răspuns (pentru meryy11):

Poţi să îmi dai mesaj aici pe TPU, pot primii de la orice membru. Dă-mi mesaj cu fb-ul tău.

| meryy11 explică (pentru KinderRM):

Nu pot sunt junior uite :
https://www.facebook.com/maria.preda.37

| Krillin69 a răspuns:

Pai iti cauti unu de 18+ cum fac toate de varsta ta si apoi vedeti voi ce faceti.