| ellenna321 a întrebat:

sunt fata si mi se pare ca am fundul mare,prea mare. E vreo problema? Voua, baietilor, va place un fund mare?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mie-mi place. Șiiii sunt fată.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Depinde de baiat, mie imi placethinking, da, imi place! cred ca toate fetele au o problema mai mult psihica decat fizica din cauza aspectului.Probabil esti foarte frumoasa, dar nu ai ochi sa vezi asta.Cate kg ai?

| pufulescu a răspuns:

Daaa, ne place fundul mare!

| Park1Suin a răspuns:

Nu conteaza cum esti, si oricum ai fi, trebuie sa inveti sa-ti accepti partile alea ale corpului ce nu ti se par perfecte si sa transformi din ele atuuri cu care sa te mandresti.
Uite ce spune Lady Gaga intr-un cantec de-al sau :
I'm beautiful in my way
'Cause God makes no mistakes
I'm on the right track, baby
I was born this way
Fii tu insati si accepta-te asa cum esti!

| TheWalker11 a răspuns:

Asta e o gluma cumva? laughing Pe mine ma intereseaza mai mult sufletul, daca stii cum zic.