| Sebastian222 a întrebat:

sunt foarte confuz si vreau sa ma ajutati. Intr-o zi am vorbit cu verisoara mea care e si colega ei de banca si a zis ca ma saluta maria iar eu incercam sa o ignor sa nu o salut,
Acum cateva zile mi-a trimis mesaj fosta mea prietena (ea fiind maria ), nu am mai vorbit cu ea de 5-6 luni, s-a rupt legatura dintr-o data, eu ii scriam mesaje si ea numai raspundea, si vazand asta am decis sa o las in pace sa numai am de a face cu ea, m-a si blocat pe facebook dar zice ca mama ei a vrut asa ..Acum mi-a zis ca vrea sa ramana prieteni, sa mai discutam si ca se bucura ca vorbim din nou, dar ea are acum un prieten despre care mi-a zis ca nu e prea incantata ca a auzit multe despre el, imi era bine si cand numai vorbeam cu ea, dar imi e bine si cand vorbesc cu ea

Si mai e inca o fata cu care ma inteleg bine, e frumoasa si draguta fata pe care am si sarutat-o, dar nu pot sa zic ca sunt indragostit de ea. Cred ca daca ar trebui sa aleg nu stiu pe care as alege-o laughing funda :X

Răspuns Câştigător
| Hossam a răspuns:

Pai, din moment ce-a dat vrabia din mine ( pe tine ) pe cioara de pe gard ( actualul iubit )... eu spun ca s-o lasi asa! Ea a decis sa nu-ti mai raspunda la mesaje, sa te blocheze. Acum cand a vazut ce-a pierdut, te vrea inapoi. E un capitol incheiat. Si-n legatura cu a doua... Incearca s-o cunosti mai bine. Sa vezi ce hobby-uri are. Poate ea este jumatatea ta. PS: Scuze ca te-am comparat cu o vrabie. E doar o vorba din popor. big grin