| Yosifica a întrebat:

sunt foarte suparata si intr-un fel dezamagita de tot ce se intampla in jurul meu si in viata mea...am o relatie cu un baiat ma iubeste foarte mult dar cand ies cu el in parc mai trec prieteni de ai lui si incep sa faca glume si ma simt jenant cand fac glume pe seama lui si adreseaza diferie intrebari daca e prietena ta si pe mine ma intreaba daca stau cu el si multe chesti, iar astazi pe langa faptul ca in parc ne-am intalnit cu aceeia am mers pe strada si au inceput sa strige cu asta stai ba nu pot sa cred si dinastea..Ma simt tare aiurea fiindca eu nu sunt asa de "populara" sunt o fata mai timida si pun totul la suflet, el mi-a dovedit ca ma iubeste si face totul pentru mine si mi-a luat apararea si mi-a spus ca daca ar fi sa aleaga m`ar alege pe mine nu prietenii lui.Eu ma simt rau fiindca ma gandesc ca isi pierde prietenii din cauza mea si incep sa faca misto de el fiindca eu sunt mai "tocilara" invat si azi in parc spuneau prietenii lui ca sa dovedeasca faptul ca sunt iubita lui sa ma sarute si noi doi am refuzat din cauza faptului ca noi nu ne grabim suntem mai timizi si de abia au avut loc intre noi nist imbratisari, tineri de mana si saruturi pe obraz

Răspuns Câştigător
| BiiaB a răspuns:

Oooo ce dragut! Vorbesc foarte sincer,foarte foarte frumos! Va felicit pe amandoi,sunteti un cuplu de urmat! Uite fato nu ii asculta pe idiotii aceia mai ales daca prietenul tau a spus deja ca te-a ales pe tine! Daca ii erau prieteni adevarati nu faceau chestii de acest gen,de aici rezulta ca sunt doar niste golani obsedati de popularitate! Felicitarile mele pentru relatia voastra,sunteti increzatori,va potriviti, va completati unul pe celalat si sunteti multumiti, de ce sa stricati toata aceasta armonie din cauza unor nerozi? Sincer acum, lasa-i in pace ca le e ciuda ca ei numai peste c***e dau straight face(iarta-mi expresia).
Continuati-va relatia, eu zic ca sunteti cu adevart un cuplu frumos happy
Succes!

| Yosifica explică (pentru BiiaB):

Multumesc cum am spus nu ne grabim, avem tot timpul din lume, poate este devina si varsta el 19 eu 14 dar ne iubim si nu are ganduri sau fanteziihappy

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Nu baga in seama toti prostii oh go on, mereu trebuie sa existe asemenea specimene. Daca baiatul te iubeste si ti-a demonstrat cat se poate de sincer, si nu-i unul de acela care sa profite de tine sau etc, atunci inseamna ca trebuie sa nu mai pui la suflet ce spun anumite personaje care n-au ce face si fac misto. Crede-ma, stiu cum sunt aceste persoane! Dar gandeste-te la tine, si la iubitul tau ...la voi! Bucurati-va ca sunteti impreuna si ca va iubiti sincer!
P.S. -> N-are nimic daca esti timida ( si eu sunt ). Iubitul tau te iubeste oricum, nu te mai gandii la ceilalti

| Lizziiiee a răspuns:

Stai linistita, el nu-si pierde prietenii. Daca acele persoane vorbesc urat atat cu el cat si cu tine si se si comporta urat ..inseamna ca nu-i sunt prieteni adevarati. El ti-a dovedit ca te iubeste, ti-a spus-o de nenumarate ori si mai presus de asta e cu tine si nu te paraseste indiferent de ce spun ceilalti. Eu spun sa fii linistita pentru ca atata timp cat e langa tine si va intelegeti totul e bine, trebuie sa nu iei in seama gurile rele, iti vezi de drumul tau si nici macar nu te uiti catre acele persoane rele. Chiar din contra cand vezi ca cineva incearca sa te faca sa te simti prost, nu da niciun semn ca iti pasa poti chiar sa scoti zambete sa razi sa te distrezi cu iubitul tau... puteti rade chiar pe seama lor. Va fi bine :* o sa vezi!