| Caroline_9075 a întrebat:

Buna TPU.Sunt genul de persoana comunicativa, prietenoasa, de incredere. Dar nu stiu sunt uni oameni pe care nu pot sa ii inghit(Adica genu ala popular, ce haine am eu, unde am fost eu, cum arat eu etc). Si mai nou prieteni mei ies in oras, ma cheama si pe mine unoeri ma duc, da sunt unele grupuri care nu imi plac adica 1sau 2 pers si nu ma duc.Mereu sunt buna cu toti, dar degeaba...tot la alti trag prieteni mei in sensul la pers care au diferite fete. Nu stiu ce sa fac, ma simt ca si cum nu mi-as gasi locul.Inainte era perfect cu toata lumea perfect, toti ma considera ok, dar in unele momente nu stiu cine imi e cea mai buna prietena, si cred ca nu exista.Toate zic vai ce buna prietena imi esti, si cel mai mult ma enerveaza ca cu fiecare pers alt subiect, ma prostesc dar cu unele persoane nu pot.As vrea sa fie totul ca inainte, nu ca si acum toata lumea dupa prieteni populari, cu copii mai mari dupa ei.Incep sa cred ca eu sunt singura cu capul pe umeri. Vreau sa fiu speciala(lumea zice)dar eu nu simt, eu simt pe altcine va special care nu prea merita.

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Da, toti sunt superficiali, si nu le pasa! pana la urma ar trebui sa fii si tu un pic mai rece, nu le mai da nas la toti pentru ca o sa te ia de fraiera. nu se merita!