| Tania23 a întrebat:

Bună TPU!
Sunt impreuna cu un băiat de aproape 2 luni. El tot timpul îmi scria "te iubesc" sau chestii de genul. Dar de ceva zile, nu prea mai vorbește cu mine. Și nici nu prea e activ pe rețelele de socializare. Mi-a zis ca are ceva probleme, dar nu știu, mie nu mi se pare ok. Voi ce ziceți? Sunt foarte confuza dacă mă mai iubește sau nu. Adică și când vorbim acum nu îmi mai zice "te iubesc" sau ceva de genul. Ms

Răspuns Câştigător
| mariuscdrz a răspuns:

Are ceva probleme fix acum cand este cu tine impreuna. Eu, ca si baiat, cred ca nu mai este interesat de tine. Adica, chiar daca ar avea probleme, el ar trebui sa discute cu tine despre porblemele lui ca mna, doar sunteti impreuna, doar va iubiti, este normal sa va impartasiti reciproc starile si sentimentele. Daca el refuza sa vorbeasca cu tine si are o atitudine distanta fata de tine si zice ca este asa distant doar pentru ca are ceva probleme, eu personal cred ca el nu te mai iubeste si ca vrea sa va despartiti dar nu stie cum sa-ti zica asta, asa ca se comporta distant cu tine asteptand sa va despartiti.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

ți-a și zis că are ceva probleme... ce vrei mai mult? în loc să stai și să-ți faci filme din prostii, mai bine a-i încerca să-i fi alături, să afli ce a pățit și să-l sprijini sau ajuți, ar aprecia mai mult

| Tania23 explică (pentru Adry05):

Vreau, dar nu vrea sa îmi zică ce probleme are. Nu prea mai vorbește

| Adry05 a răspuns (pentru Tania23):

Insistă și întreabă de ce nu vrea să-ți zică

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu el.
Știi măcar ce probleme are?