| Cocolino9 a întrebat:

Sunt in cautarea unei chirii in Bucuresti. Cautand gasesc oferte in regim hotelier care costa pana in 100 de euro, la inceput ma gandeam ca pretul acesta e pe noapte dar la specificatii scrie ca e pe luna. Ma gandeam ca e o greseala la anuntul respectiv, dar sunt mai multe anunturi in regim hotelier care au preturile astea. Agentiile pun pretul asta ca sa atraga clientii, pentru ca garsoniera/apartamentul arata bine si poate cineva il inchiriaza indiferent de pret pentru ca le place sau care e povestea cu aceste apartamente de inchiriat in regim hotelier?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Pot fi „momeli" sau chiar reale. Dar nu e decât un singur mod să afli: sună!