| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a x a la protectia mediului si ma gandesc sa ma transfer la alt liceu deoarece la liceul in care invat sunt profesori mai vechi (comunisti) care dau note mici (si pentru alea trebuie sa inveti) iar la liceul in care vreau sa ma mut se schimba situatia, am un prieten acolo si mi-a zis ca e mai bine acolo, eu invat aici "in plus "la niste module ca sa imi maresc media si aia fac muzica si desen unde au asigurata media 10, si iarasi de ce as vrea sa ma mut este pentru ca nu ma inteleg cu colegii acum nu stiu ce sa fac, ati putea totusi sa-mi spuneti in ce perioada se fac transferurile si m-am interesat si as avea medie de intrare la orice profil mai putin la filologie, multumescwinking

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Pai perioada de transferuri este intre semestre happy
Deci ai putea sa incepi sa te interesezi de la jumatatea lui Octombrie incolo, poate chiar noiembrie happy

| Elena010 a răspuns:

Daca vrei sa te muti, muta-te acum, inainte sa se scrie cataloagele ca pe urma s-ar putea sa fie mai greu.