| m3zzzu a întrebat:

Sunt in impas. Miercuri am banchetul pentru clasa a VIII-a si nu prea stiu cum sa imi aranjez parul. Tin sa mentionez urmatoarele : baiat, fata ovala, ochi caprui, par ondulat, destul de lung (se poate obtine cam orice frizura). Ce vreau de la voi? dati-mi niste poze sau sa imi spuneti cum ar trebui sa ma tund ca in acelasi timp sa imi deie un aspect placut si elegant. Vreau seriozitate! Cine ma ajuta cel mai mult primeste funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul ondulat, ochi caprui doar ca nu am fata ovala si sunt clasa a10a. Cand eram ca tine imi placea cu parul lung ca eram mai copil acum ca m am mai maturizat sunt tuns scurt. Cum mi l aranjam eu intr a 8a cand aveam parul lung? Intins cu placa si dat intr-o parte. Nu are cum sa nu ti stea bine.