| Coopila15 a întrebat:

Sunt la consiliul elevilor si am nevoie de niste idei pentru activitati extra scolare...ma poate ajuta cine? Dau FUNDA! MERCIhappy

Răspuns Câştigător
| anticocalar101 a răspuns:

Propune impreuna cu ceilalati elevi la director pentru ca dusurile sa fie comune!(aveti nevoie de bani pentru niste copii saraci din scoala care au nevoie de rechizite bani pentru mancare si altele si va sacrificati voi pentru ei)
-iesiri la muzeu
-la film(ii spui directorului ca este cu continut informativ)
-la un restarurant
-va jucati fotbal
-(ce s a facut la mine la liceu )faceti un bal acum la inceput pentru o casa de copii.El va fi ca un bal normal doar ca incercati sa vorbiti cu sponsori sa va dea haine, alimente iar bani ramasi de pe invitatii cumparati tot asa haine, dulciuri.
alte idee nu mi vin acum in minte