| brokenoxi3 a întrebat:

Buna TPU.sunt mai noua p aici.decii intrebarea mea este.am fost la frizerie sa ma tund.si. am fost cu o poza scene girl.si aia a zis ca doar un stilist ma poate tunde. vreau sa ma duc in iunie la ciufolici d la bucur obor. cine sa mai tuns. da doar cine s-a tuns genu asta din poza http://sceneque3ns.sunphoto.ro/Conii_LeopardGore/3474805 2 sa dea raspuns si sa lase idu.decii care s-a tuns la ciufolici exact ca in poza.ma rog ceva de genu.si lasati si idu. ty. dau fundita :)

1 răspuns:
| ioana_8925 a răspuns:

Apai du-te si tu la un salon renumit nu merge fix la fizerie de 2 bani, normal ca nu stia sa te tunda - fetele de la saloane se pricep destul de bine nu trebuie sa fie doar stilist prof!