| anuk a întrebat:

sunt noua in orange young si cand mi-am incarcat telefonul cu 5 euro si mi-am activat extraoptiunea mi-au trimis cei de la orange un mesaj daca vreau sa-mi setez telefonul pentru a-mi merge internetul pe el. si scria ceva de genul apeleaza la 448 parca sau intra pe orange.ro si iti scria ce sa faci mai departe daca intri pe site. din greseala am sters mesajul. imi poate spune cineva cum imi setez telefonul de pe site?
multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alicutza113 a răspuns:

Eu te pot ajuta doar spunadu'ti sa-ti activezi optiunea cu 5 euro cu sms nelim, 2500 de min in retea, 75 min nat si 75 msg nationale acolo ai inclus si trafic pe net si nelim a intri pe mess si facebook dar trebuie sa bagi un cod pin si codul pin al omului sa nu mai fie folosit si omul sa aiba pana in 24 ani si sa fie mai mai de 17 sau 18big grinbig grin: