| macandcheese a întrebat:

Buna TPU. Sunt o fata de 17 ani si nu am avut nici o relatie pana acum. Baietii nu vorbesc cu mine si incep sa ma intreb daca e din cauza ca sunt urata. Ce sa fac? Ma simt asa geloasa cand le vad pe prietenele mele cu iubiti sad

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti un urat daca consideri ca esti naspa, sau accepti situatia de a ramane singura.

| ania a răspuns:

Sa te rogi lui Dumnezeu pentru un sot.Si eu m-am simtit foarta singura inainte sa ma placa sotul meu.

| sierra1 a răspuns:

~ma intreb daca e din cauza ca sunt urata~

așa să fie? cine a zis?

| macandcheese explică (pentru sierra1):

Pai nu imi dau seama ce alt motiv ar putea fi.

| sierra1 a răspuns (pentru macandcheese):

Doar tu știi cauza reacției colegilor. Tu ne-ai spus efectul

| haileewatson a răspuns:

Inca n-ai cunoscut baiatul potrivit pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești soră cu AliceAnnnnna cumva?