| WhineUP a întrebat:

Buna TPU...sunt tare nedumerita.sad simt ceva aprte fata de un baiat lipsit de sentimente..care nu crede in iubireoh go on in fata idealaoh go on Tin asa mult la el.sad insa nu stiu ce sa fac sa fie mai bine pentru mine:-s As putea sa-l fac sa creada ca, chiar exista iubire? Ca unele persoane il iubesc? sad
PS: are 19 ani iar eu 16 jumate. Sfaturi?:-s

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Amu' iti zic sigur ca se preface, fiecare iubeste. in felul lui. ca el iubeste mai "barbatesc" asta e altceva, se da dur dar ca sa vezi ca daca e ceva poate sa fie si iubitor, sa asculti la mine ca cunosc cazuri. amu treaba ta ce faci eu ti-am dat un sfat prietenesc.