| Kiddy1998 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani am inaltimea de 1, 73 si greutatea de 48kg este normal? Sunt putin slabut crying
Ce ar trebui sa manac sa fiu putin mai plinut sunt prea slab. Practic doar un sport : inotul happy Deci ce credeti ar trebui sa ma ingras sau sa fac inot mai mult sa fac masa musculara?

1 răspuns:
| Maria111112222 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te ingrasi putin macar pina la 55 kg si ar mai trebui sa te mai ocupi sinca cu un tip de sport pentru masa masculara.