| CannbalCorpse a întrebat:

Buna TPU tatalui meu i-a fost furat telefonul' el era la spital dintr-o problema, i l-a dat omului sa vorbeasca nestiind ca este NEBUN! a zis ca e galagie mare in camera ai s-a dus pe coridor tata s-a dus dupa el dar era prea tarziu. Telefonul e luat de la abonament! i-a blocat cartela ca sa nu poate vorbii. Eu vreau telefonul acela ori bani pe el deoarece cred ca l-a vandut. mentionez ca ieri i-a furat 50lei unu biet bolnav sad Credeti ca daca ma duc la centru Vodafone si zic numarul telefonului chiar daca e blocat il poate redirectiona si la politie sa imi arate unde este persoana respectiva,. Eu doresc telefonul ori bani pe telefon. Acel om va fi internat la Vedea 2 cel mai aspru spital aproape din tara pentru. irecuperabili! Daca are familie imi poate plati despagubire pentru telefon si 50 lei acestui om! El este dat in urmarire generala deci oricine din judetul Arges. In comuna vedea sau apropiere si vedeti un om in pijamale (el a fugit din spital) deci este inca in pijamale cine stie. DACA VEDETI UN OM IN PIJAMALE, HALAT, HAINE DE SPITAL CARE SE ASCUNDE VA ROG SA MA ANUNTATI!

1 răspuns:
| ŞtefaniaP a răspuns:

Daca mai ai factura de la telefon si cartea lui e foarte simplu sa dai de urma telefonului. Acolo e trecut un cod. Mergi cu el la Politie, iar cu ajutorul lui o sa poata sa localizeze telefonul.