| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Știe cineva un ritual pentru a lua o nota mare la evaluarea naționala? Dau funda

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, invatatul pe rupte!
Cu cat inveti mai mult cu atat iti creste "ritualul" si ai sanse sa iei nota mai mare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa inveti?

| Invictusman a răspuns:

laughing ce cringe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/3uXQAX4Jjfc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bladi Meri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ritual. Trebuie sa inveti cat de bine poti si sa ti gestionezi emotiile.

| isemilia a răspuns:

Inveti. E usor rau noul model (sunt a 8a, nu stiu insa daca vorbesti de cea de a 6a sau de cea de a 8a. Oricum ambele sunt usoare), daca repeti putin si rogi persoana potrivita sa iti explice la matematica iei peste 9, 5 fara probleme la ambele probe. (si cu un pic de atentie, desigur)

| Maestro003 a răspuns:

Citește Tatăl Nostru și Crezul in fiecare seară, Doar Dumnezeu te poate ajuta