| ღCARMELAღ a întrebat:

Tocmai am publicat prima mea poveste pe wattpad, si as vrea sa-mi spuneti parerea vostra! Se numeste "Sange regal"
Uitati aici link-ul de la profilul meu https://www.wattpad.com/user/Maria_C_

1 răspuns:
| AndyKama a răspuns:

Buna!

1 - Cateva greseli de exprimare, care sar in ochi foarte repede.

2-Povestea inseamna complexitate de detalii, tablouri, caracterizari.In cazul tau, sari de la o idee la alta mult prea repede si pur si simplu nu devine captivant.

3-E doar o parere... oricum, Succes mai departe!