| Hei45678900 a întrebat:

Bună TPU, tocmai ce am dat examenul și vreau sa știu dacă am șanse sa intru la Moisil (media 9, 06 la filo anul trecut, eu am 9, 30) sau la Elena Cuza (media 8, 63 anul trecut, filo+bilingv). Știu ca notele sunt mari anul acesta, dar cu cât sa crească notele?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Părerile noastre NU contează, afli oficial săptămâna viitoare

| Hei45678900 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc, dar voiam un răspuns mai... clar. Logic ca săptămâna viitoare vor afla, însă sunt foarte stresat și ma gândeam ca unii știu cam cu cat s-au mărit mediile.

| sierra1 a răspuns (pentru Hei45678900):

" voiam un răspuns mai... clar." - adică să ghicim viitorul?

| Hei45678900 explică (pentru sierra1):

Nu. Doar sa îți dai cu pararea cât ar putea sa creasca. Prea greu. Zi buna!

| sierra1 a răspuns (pentru Hei45678900):

Repet: irelevant, părerile noastre NU contează, afli oficial săptămâna viitoare