| Rares311 a întrebat:

Tocmai mi-am luat perechea aceasta de Converse
http://www.b-mall.ro/......51762.html si na, e o culoare ce nu o vezi in fiecare zi la niste papuci :)) As vrea sa stiu cu ce as putea sa ii asortez sau ce culoare ar merge cu aceasta culoare :D Multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Alb, negru, gri, culori care sa nu iasa in evidenta atat de mult ca incaltamintea.

| EAlice a răspuns:

Hmmm thinking Sunt frumosi, sa-i porti cu drag. Dupa parerea mea, ar merge ceva negru in vestimentatie cand ii porti. Un tricou sau o camasa cu maneca scurta si deschisa. Sau o culoare ceva mai inchisa pentru ca, daca ai aduce tot felul de culori aprinse nu cred ca s-ar vedea tocmai ok. Incearca sa pastrezi paleta cromatica mai ales in partea de sus, rosu, maro, aramiu, nuante de genu... Si cred ca ar veni bine cu niste pantaloni negrii poate si cu blugi. Acum, eu ti-am spus parerea mea, pana la urma te imbraci asa cum consideri ca ti se potriveste. O zi faina big grin