| Alexxandra97 a întrebat:

totul a inceput acum vreo 2 saptamani cand am vorbit cu un baiat. La inceput mi s-a parut simpatic dar apoi cand am vorbit cu el de mai multe ori am inceput sal placlove struck Pe 27 dimineata pe la ora 3 am vorbit cu el pana la vreo 4 la telefon.Pentru ca atunci venisem amandoi de undeva si nu aveam somn, asa ca m-a sunat el si am vorbit 77minute si 32 de secunte. Ziua aia a fost cea mai frumoasa zi din viata mealove struck As vrea sa dau timpul inapoi dar stiu ca nu se poatelove struck Pe 28 dimineata iAr am vorbit dar de data asta nu am vorbit de noi, ci de niste prieteni.(in timpul ala el juca barbut:d) Atunci a fost ultima oara cand am mai vorbit la telefonsad A trecut o saptamana si nu am vorbit cu el.simteam ca nu mai pot suporta fara sa vorbesk cu ellove struck Intro zi, nu mai stiu cand, am vorbit prin mesajelove struck.doar IN ZIUA ACEEAcrying. dupa nu am mai vorbit deloccrying Astazi am vorbit cu verisoara mea la telefon si el era acolo.era la varmiu. Am vorbit putin cu el vreo 2 minutesad Mam bucurat tare mult cand i-am auzit vocealove struck Acum sunt fericita! mi sa indeplinit dorintalove strucklove struck 1)Ce credeti? nu vreau raspunsuri de genu:te place, o sa fiti impreuna etc.pentru ca stiu ca nu o sa fiu niciodata cu el.deoarece este cu mult mai mare decat minesad 2)ce parere aveti? fara jigniri va rog...nu am chef sami strice nimeni buna dispozitie.

Răspuns Câştigător
| 3TeoDora3 a răspuns:

Pai e foarte frumos si ma bucur pentru tine.si apropo nu conteza diferenta dintre voi deoarece"Dragostea nu are varsta"winkingsi daca tu consideri ca nu ai nici o sansa nu-ti face rau singeru si incearca sa-ti gasesti pe cineva mia apropiat varstei tale