| Liss363 a întrebat:

Trebuie să aleg un liceu si am doua variante. Merg la liceul in care am făcut și gimnaziul și am aceiași profesori dar o clasă pe care nu o am deloc la suflet sau merg la alt liceu împreună cu prietena mea cea mai bună dar risc sa nu imi placa profesorii sau sa nu ma integrez. Nu prea stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te gândești de 7 ori și te decizi odată (când notezi optiunile)

| MaraAlexandra87 a răspuns:

Habar n-am ce sa-ti raspund, dar vreau sa stii ca te inteleg perfect! Si eu dau evaluarea anul asta si va trebui sa aleg daca raman in liceu unde am invatat 4 ani, dar raman alaturi de o clasa in care nu m-am integrat sau plec la alt liceu unde nu stiu daca va fi mai bine sau mai rau...