| LittleMissCupcake a întrebat:

Trec in clasa a 9-a si as avea niste intrebari referitoare la balul bobocilor: eu nu vreau sa particip la Miss Boboc, dar chiar si asa trebuie sa ma imbrac intr-o rochie eleganta sau nu? Si de obicei unde se tine: adica la liceu, la un club, un restaurant? Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Cum te vei imbraca depinde, in mare parte, de locatie. De obicei, balul se tine intr-un club sau restaurant. Nu este obligatoriu sa iti iei rochie, fiindca mai mult ca sigur nu vor veni toti imbracati extrem de elegant.

1 răspuns:
| CatalinaN a răspuns:

Balul se va face prin Octombrie cred si va trebui voi sa va inscrieti, la inceput nu cred ca o sa ai probleme, succeswinking