| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Am tel Samsung Galaxy Mini, si nu stiu ce are, ca nu mai pot sa fac poze. Telefonul nu are pe lateral un buton special pentru asta, trebuie sa apesi pe un buton de pe ecran. Si de vreo 2 - 3 zile nu mai merge, cand apas nu-mi face poza. Dar asta doar la poze, in rest totul merge perfect. Nu stiu ce sa fac, am intrat si in setari dar nu prea are nimic legat de camera foto.

P. S. Nu am memoria plina, am doar cateva poze! FUNDITA la cel care-mi da un sfat bun, si VOT la toti restul!

1 răspuns:
| B3happy a răspuns:

Buna! Si eu am Sansung galaxy Mini... deci deschizi telefonul, te duci la camera si are un simbol ca sa zic asa cu un aparat de fotografiat. doar apesi pe el si ai facut poza happy