| Ionut_Dary_1992 a întrebat:

URGENT
Ziua mea este pe 1 februarie si fac 15 ani, am decis sa mi.o serbez in weekend-ul 28-29 ianuarie, as vrea sa invit cam 20 de persoane, dar am o MARE PROBLEMA nu stiu UNDE?
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Ai putea sa mergi la o pizzerie, acolo diversificarea mancarii este, nu-i musai pizza sa iei, cu toate cam toti oameni adora acest gen de mancare.
Ai putea sa te ghidezi dupa articol http://www.campusbucuresti.ro/......resti.html cu cele mai bine pizzerii din Bucuresti.
La multi ani anticipat!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acasa. Doar nu ai vrea intr-un club.

| Ionut_Dary_1992 explică (pentru darrio2007):

Pai nu vreau in club, dar acasa o sa devasteze tot si o sa mi se umble in lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La restaurant sau la o sala de jocuri nu stiu... inviti cam multe persoane ca sa le duci la film sau mai stiu eu unde.
Sau daca nu, ii poti chema la tine acasa.

| LumyBlumy a răspuns:

La un local\restaurant..alte variante nu prea ai. apropo la multi ani de acum

| Ionut_Dary_1992 explică:

Am uitat sa mentionez ca stau in Bucuresti, poate ajuta pe cineva la raspuns si imi da o idee buna