| Ana7807820 a întrebat:

Va deranjez cu o intrebare din nou.
Am un telefon foarte vechi, vorbesc de unul pe care nu pot sa ma uit sau SA ASCULT nimic, doar sa ma uit pe Facebook si sa imi pierd timpul pe acest site. Preczez ca nu are nici cartela SIM.
Am niste banuti si as vrea sa vorbesc cu niste prieteni de pe internet, am un internet cafe la 10 minute distanta de casa.
Chestia e ca sunt singura acasa toata seara si stiu ora la care vin ai mei inapoi.
Sa ies la acel internet cafe sau sa stau ca un caine in ploaie, in casa?
Ofer funda la cel mai inteligent si intelept raspuns!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dar acasă nu ai internet?

| Ana7807820 explică (pentru Andreeush):

Nu am nici calculator, nici laptop, nici tableta nici smart tv nici nimic din astea. Internet am, dar nu pot sa il folosesc pe ceea ce imi doresc eu sad

| Andreeush a răspuns (pentru Ana7807820):

Dacă nu ai nimic din toate astea arunci pentru ce mai ai internet-ul?

| BaciuFlorin a răspuns:

Vin cu o propunere presupun ca esti minora, fa promotii (intri pe Fata cartii ca nu pot scrie in engleza frustusimasi pe regulament si cauti grupuri Promoteri *orasul tau*, faci ceva campanii pui niste banuti deoparte si iti cumperi si tu ce ai nevoie tongue
Ps banii se iau la finalul campaniei dupa 2 saptamani, vezi sa fie bine platite gen de la 9, 10 lei pe ora minim ca dupa pierzi timpul laughing)