| Iuuuulianaaaaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Dau funda!

Pe Instagram, niste necunoscuți pe care nu ii cunosc nici eu, dar nici cei pe care ii urmăresc eu mi-au dat follow. Deci, habar n-am cine sunt si cum m-au gasit. Pana acum i-am blocat dar daca mai vin altii ce am sa fac? Chiar nu stiu cum sa rezolv problema asta!

Va rog! Ajutati-ma!

P.S. Sper ca am ales categoria bine.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Simplu, setezi ca fiind cont privat, iar cei ce-ti dau follow vor avea nevoie de aprobarea ta pentru a te putea urmarii si a putea sa-ti vada postarile.

1 răspuns:
| Razvy12 a răspuns:

Alege de la setări sa ai cont privat și nu mai poate nimeni să îți de-a follow daca tu nu vrei