| Happy33 a întrebat:

Va rog dati-mi idei de aplicatii de editat imagini si idei de aplicatii de editat videoclipuri... si pentru calculator si pentru telefon.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pixlr, Photo Lab, S photo editor, iar ca video movie maker pentru PC și tot pe calculator lucrează pentru poze cu Corel Draw asta daca te pricepi să-l folosești.

| Ririanuta a răspuns:

Pentru editat videoclipuri îti recomand FILMORAGO, iar pentru poze photoeditor.
Fundița?

| Wildrn a răspuns:

Salut!
Pentru calculator iti recomand Adobe premiere CC 2015 sau 2016/2017, iti va lua ceva timp sa inveti dar merita.
Am uitat sa mentionez ca este un program de editat video-uri
Bafta ^^