| Andreeamica a întrebat:

Buna TPU va rog frumos sa ma ajutati. Peste doua zile este ziua iubitului meu. As dori un mesaj pentru el. Eu am niste idei ce as putea sa-i scriu dar as dori sa ma ajutati voi poate sunteti mai creativi decat mine si va descurcati mai bine la compunerea unui mesaj pentru iubit.Si ael mesaj cand il citeste as vrea sai dea lacrimile de bucurie de fericire de emoti etc. Va rog sa ma ajutati! kiss MULTUMESC! happy

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Astazi as vrea sa imi scriu sentimentele si sa-ti arat iubitule, ce important esti pentru mine. Ai aparut in viata mea intr-o zi in care nu stiam ce e iubirea pana sa mi-o arati tu. Putin cate putin m-ai lasat sa te cunosc si cel mai important sa te iubesc,la inceput nu stiam ce vreau dar acum stiu sigur, te vreau langa mine toata viata mea si sa ne iubim ca doi copii chiar si cand vom fi batranei. Stiu ce inseamna sa iubesti si asta datorita tie iubitule,ai lasat iubirea ta sa-mi imbratiseze inima si sigur n-o sa-i mai de-a drumul. Stiu ce inseamna iubirea pentru ca atunci cand nu esti langa mine mi-e dor de tine si as vrea sa te simt aproape, pentru ca atunci cand esti langa mine, te simt te imbratisez si nu as vrea sa te mai las sa pleci, pentru ca atunci cand te ating si te sarut imi zambeste sufletul si simt cum iubirea noastra e cea mai frumoasa si mai puternica,simt ca ma iubesti cand ma privesti in ochi si te apropii de mine cu privirea ta calda, plina de iubire. Ador sa aud cum vocea ta imi spune ca ma iubesti, suna atat de frumos aceste cuvinte din gura ta parca le-ai invatat sa mi le spui doar mie si ador, iubesc sa te aud sa imi spui ca ma iubesti atunci stiu ca suntem facuti unul pentru celalalt si ca tu simti la fel ca mine. Te iubesc si stii asta dar vreau sa iti mai zic sa nu uiti niciodata, vreau sa te fac fericit si sa nu ai nicio indoiala vreodata in legatura cu ce simt pentru tine. Vreau sa te am alaturi, sa ma iubesti la fel si sa fim fericiti impreuna, sa traim ca in basme. Te iubesc, te iubesc, te iubesc enorm de mult. Sa ai grija de iubirea noastra si sa nu o lasi sa moara pentru ca eu am sa am grija sa existe atata timp cat voi fi pe acest pamant si sa te fac cel mai fericit om de pe pamant oferindu-ti zi de zi dragostea mea dragul meu iubit:* LA MULTI ANI sper ca te-am ajutatbig grin

| Andreeamica explică (pentru Cr1zzu):

Multumesc! :* Este foarte frumos acest mesaj! :* Daca cum va mai ai si alte idei astept cu mare drag sa imi spui! :* Multumesc in ca o data! :*:*:*

| Cr1zzu a răspuns (pentru Andreeamica):

CUPLACERE:* da-l pe spatebig grin nu stiu o sa ma mai gandeschappy asta am facut-o pe moment in 10 minutehappy

| Andreeamica explică (pentru Cr1zzu):

Euu sper sa mai ceva idei ca acest mesaj mi-a placut foarte mult! :*

5 răspunsuri:
| anutzaEu a răspuns:

1.Iubire, nu stiu ce as putea sa-ti doresc mai mult decat ai deja, dar o sa incerc sa-ti fac o urare: fie ca soarele, luna si toate planetele sa se alinieze ca sa-ti ofere toata iubirea si tot norocul din lume! Te ador!
2.La multi ani, pui! Nu pot decat sa-ti urez toate cele bune si un pic de noroc. Dragoste si fericire sper sa-ti ofer eu! Te iubesc!
3. Iubire, fericire, sanatate, liniste, cadouri multe, veselie in fiecare zi, noroc si tot ce ti-ai mai putea tu dori. De astea sa ai parte cu ocazia zilei tale de nastere! Te iubesc!
4. Dragul meu, sper ca in aceasta zi sa primesti numai cadouri care sa-ti fie pe plac, sa te simti iubit si sa intelegi ce rol important joci in viata mea! Te iubesc!
5. Iubi, sa nu uiti ca astazi nu imbatranesti, ci devii mai intelept! Te iubesc si sper sa ti se indeplineasca toate dorintele!
6. Iubitel, iti urez toata fericirea din lume, toata dragostea de pe pamant si tot norocul din univers! La multi ani!
7.La multi ani, iubitule! Fie ca toate dorintele tale sa ti se indeplineasca, sa ai parte numai de noroc si sa ajungi mereu acolo unde iti doresti! Te iubesc!
8.Te iubesc, puisor! Sa fii mai mult decat fericit si norocos!
9.La multi ani, iubitule! Sper sa ai parte de tot ce-ti doresti, alaturi de mine!
10.Nu esti un print, nu esti un rege, nu esti un star - te iubesc pentru ca nu esti toate lucrurile astea si pentru ca esti doar TU!
11.Azi am avut o zi groznica, dar cand m-am gandit la tine totul a inceput sa mearga bine. Te sarut, eroul meu!
12.Mi-ai furat inima dar nu sunt sigura ca o vreau inapoi. E mai in siguranta la tine, pastreaza-o si ai grija de ea!
13.Cineva intelept a spus odata ca cele mai frumoase lucruri din viata sunt gratuite: la fel este si iubirea mea fata de tine!
14. Iubire mea pentru tine este ca focul, inloc sa se stinga cand bate vantul, se face si mai mare.
Mai am foarte multe daca vrei am sa iti mai zic...
Sper ca te-am ajutat!
Bafta! si la multi ani pentru prietenul tau!

| Andreeamica explică (pentru anutzaEu):

Multumesc! :* Si mersi pentru ajutor! :*:*