| dyannee a întrebat:

Va rog frumos sa-mi dati si mie niste programe cu care sa-mi fac suvite la par(nu conteaza daca sunt online sau nu), numai sa-mi explicati cum se fac :D :D :D, mai ales daca e vorba de www.taaz.com,caci sincer nu stiu :-?
Si as mai vrea un lucru marunt de la voi, daca vreti sa dati aici un mic vot:http://mamica24h.desprecopii.com/galerie-foto/o-privire- gingasa-6054
Va multumesc din suflet! Si daca se poate sa-mi spuneti cum fac altii sa aiba asa multe voturi in asa scurt timp!:-?[Tare mi-as dori sa castige fratiorul meu >8-, dar sincer nu-mi pot imagina cum strang altii cate 100, 2, 3, chiar pana la 400 si ceva de voturi in vreo 3-4 zile:-?, iar in final se aleg cu vreo 1000, chiar pana la 5000 de voturi.Foarte interesant:-?]Imi puteti da si mie un pont bun? Va multumesc ca v-ati rapit din timpul pretios si ati citit intrebarile mele. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Poi incearca in fotoflexer. nu imi stiu exact cum se faceau dar stiu ca mergea in fotoflexer blushing
Si cu voturile... probabil aia cu sunte de voturi posteaza pe forumuri/bloguri/mess de detoate ca sa ia multe voturi happy
Si By the way un copil superb :X