| CatyCatalina_5027 a întrebat:

Buna TPU va rog imi spuneti cum se afla parola la mess? pentru ca vreau sa afluu parola la cineva si nu stiu cum... daca stitii ziceti-mi plss dar vreau sa-mi ziceti explicit...pas cu pas.laughing

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu se poate.si este Sigur!(daca primesti anumite "instructiuni" de la utilizatori, sa nu le aplici, pentru ca risti sa dai tu parola ta de mess) doar daca o ghicesti.

| play_5784 a răspuns:

Ba frate ce tot e cu intrebarle astea? Credeti ca exista un program care sa dai un click si sa afiseze parola? Credeti ca daca oricine ar putea "sparge" o parola yahoo ar mai exista? Sunt metode... dar nu pentru voi. Invatati. GOOGLE IT