| Dannys1 a întrebat:

Buna TPU va rog mult spuneti-mi si mie cum fac sa nu mai ma cert cu uby meu adica mereu cand ne intalnim gasim un motiv de cearta mai mult ea ce parere aveti nu mai ma iubeste?sadplz hellp me fundita:*

4 răspunsuri:
| ElyEly14 a răspuns:

Eu as spune sa vorbesti cu ea si sa o intrebi ce vrea de la tine

| AnGeL a răspuns:

Pai daca aveti pareri diferite nu inseamna ca nu te mai iubeste
incearca sa te feresti de discutii care starnesc cearta
si mai lasa si tu de la tine, unei fete nu ii place sa fie contrazisa (app sunt fata si stiu mai bine)

| gogaie a răspuns:

Răspunsul meu îl găsești aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/

| Sin a răspuns:

Daca se supara din orice si cauta mai tot timpul motiv de cearta atunci ar trebui sa-ti dea de gandit.Intreab-o ce vrea mai exact.