| vama a întrebat:

Buna TPU va rog sa dati un raspuns rapid scuze de categorie ma iesit niste bube un pic mari si sunt asprea am 3 si ma mananca mama zice ca poate fi dela ficat va rog ajutati-ma crying

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca sunt numai 3 banuiesc ca te a muscat ceva

| vama explică (pentru mona):

Nu cred ca m-a muscat ceva pentru ca arata de zici ca le-am ars cu ceva sad

| Roxaname a răspuns:

Poate te muscat un tantar sau ca ai mancat ceva si ti s-a aplecathappy

| AmaliaR a răspuns:

Poate...daca nu te mananca sau dor lasa-le in pace o sa treaca de la sine...