| Alina_Alii_1999 a întrebat:

Va rog sa imi explicati ceva.
La finante si banci o sa fie ca in liceu? Te scoate proful la tabla sa rezolvi exercitii? Ma gandesc la aceasta facultate dar imi e cam teama de faza asta...
Stiti cumva cam ce M se face acolo? Cata matematica? Se pune accept mai mare pe matematica sau tot ce tine de drept, economie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La multe facultati se mai fac si exercitii la seminarii in care ies studeti la tabla, nu e ca in liceu cand te noteaza si te fac de tot *** profesorii. aici cam iese cine vrea