| zeynep156 a întrebat:

va rog sa imi raspundeti fara jigniri. Sânii mei au inceput sa creasca de la 13 ani si pana sa ma apuc de fumat la 15 ani au fost mari dar in timp nu mai sunt asa mari de parca nu mai am sâni, am 17 ani acum, 1. Credeti ca s-au facut mai mici de la fumat? Si s-au si lăsat... 2. Daca renunt la fumat se vor reface gen sa i-am ca inainte mari? Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Este posibil sa fie si de la fumat dar sansele sunt mici. Tind sa cred ca e vorba mai mult de vreo dereglare hormonala.

| BaciuFlorin a răspuns:

Well consider ca problema asta este doar in capul tau, ar trebui sa te multumesti cu ceea ce ai, poate in ochii tai nu sunt pe placul tau dar altele sau altii laughing ar vrea sa ii aiba. Drept urmare nu-ti mai fa griji, nimeni nu-i perfect.