| Anny1 a întrebat:

Buna tpu...va rog sa ma ajutati si pe mine eu impreuna cu familia mea si cu inca 2 familii (una este a prietenului meu) am dorii sa mergem la mare dar avand in vedere faptul ca la un hotel este foarte scump am dorii sa stam la o vila adica sa o inchiriem timp de 7 zile in Croatia imi puteti recomanda ceva bun? Doresc ca vila sa nu fie foarte departe de plaja cum ar fi 2-3 km...si ceva la un pret bun pana in 900 de euro v-as ramana nerecunoscatoare si v-as multumii din suflet daca ati fi dispusi sa ma ajutati! Ofer fundita.happy

Răspuns Câştigător
| DariaAlina a răspuns:

Bună Anny! Am găsit una de la 6 euro un turist pe noapte. Îți dau link-ul http://www.directbooking.ro/vile-croatia.aspx, dacă nu-i ok, te mai pot ajuta. :)