| anonim_4396 a întrebat:

va zic de pe acum ca o sa fie o "intrebare" lunga. Cam acum o luna am fost la ziua ce lei mai bune prietene ( a fost ceva mai retras, a casa la ea, si nu au fost foarte multi invitati ). Acolo era si varul sau ( imi spusese cateva chesti despre el, si ca ar fi un baiat potrivit pentru mine ). Pe parcursul seri am observat ca tot se uita la mine, iar eu la ell. Si cand cantam "la multi ani " am avut un moment de cateva secunde in care ne am privit ochi in ochi, dar apoi eu am "intrerupt " acest "moment". Dupa o saptamana de la petrecere, prietena mea mi-a zis ca s-a despartit de iubita ta ( ma rog, lucrurile nu mai mergeau intre ei, si nu era o relatie 2serioasa" ). Duminica aceasta am fot la ziua surori ce le mai bune prietene a mele. Acolo, fiind si el invitat. ( La fel ne am privit, dar am vorbit putin... ). La un moment dat prietena mea a inceput sa-mi spuna ca ma place un coleg de clasa ( eu si ea suntem in aceeasi clasa ), iar varul ei era langa noi, si auzind sicutia, a spus ca ar avea treaba pe a casa si a plecat. Nu stiu daca ma place sau nu. ( ma scuzati pentru erorile gramaticale, am scris repede )

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

S-ar putea sa te placa varul ei pentru ca a plecat cand a auzit ca te mai place si un coleg de clasa pe langa el.