| Betty_9264 a întrebat:

.Buna TPU!
Vacanta asta vreau sa fac un caiet in care sa notez diferite chestii.
Nu am nici o idee despre ce as putea scrie...
Cele mai multe idei si cele mai interesante. FUNDA! big grin

9 răspunsuri:
| SkittSaysWtf a răspuns:

Iti poti face un jurnal cu peripetiile tale din aceasta vara, ce ai facut, unde ai fost, cu ce prieteni te-ai distrat, poti lipii multe chestii pe diferite pagini, le poti colora pentru a iesii ceva frumos.Si iti mai poti scrie gandurile, parerile despre anumite persoane, sentimenele etc.

| AtateaConditii a răspuns:

Poezii,desene, ce ai facut in ziua respectiva, vremea, peisaju in care te aflii, gandurile tale.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E frumos sa-ti faci un jurnal. El iti va reaminti, peste ani, întâmplări si amanunte care se vor uita, ori vor fi acoperite de întâmplări mai recente. Eu am jurnal (tip caiet studentesc, are 400 pagini), unde-mi notez zilnic, e vechi de 8 ani, e plin de poze, de desene, de ganduri etc.

| bella19 a răspuns:

Poti sa faci niste desene.Sau sa iti faci caietul impreuna cu o prietena si sa scrieti amandoua.Sau ai putea lipii imagini cu animalute si sa scrii langa ele persoane care sa semenelaughing.Nu mai stiu.Chestii din astea

| FloryB a răspuns:

Pai cand ai vreo idee, ganduri vreau sa spun, sau daca sumti ceva, e chiar bine sa notezi, daca ai citit ceva si vrei sa comentezi, sau ceva ce ai vazut la tv sau pe strada, ori sa scrii despre oameni, sa-i critici sau sa-i admiriwinking eu asa fac.happy

| RetardedRacoons a răspuns (pentru FloryB):

Tu esti un mic pui de securist.

| FloryB a răspuns (pentru RetardedRacoons):

rolling on the floor poate ca eu sunt securistulrolling on the floor

| FloryB a răspuns:

Simti*

| Shaarawy_El_1994 a răspuns:

Buna.
Pai eu as zice sa scrii despre ce ai facut tu in aceasta vara, sa scrii despre posibili noi prieteni care ti ia'i facut, despre cum ti'ai cinstit prieteni de ziua ta[desigur daca ziua ta a fost in vacanta de vara], despre noul iubit[in cazul ca iti faci unul], despre noul tau "obiect"(animal), despre vacantele tale, despre peisajele de neuitat pe care le'ai vazut ..Cam atat! Sper ca ti'am fost de folos!