| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Varul meu are placa video Intel HD Graphics 3000 iar la metin2 cere ATI Radeon 8500 sau nVidia GeForce 3 Ti. Credeti ca se poate juca?
Funda

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

1. aceea Intel hd graphics 3000 e o placa video integrata pe placa de baza- pe romaneste e cam praf la orice joc
2. de ce ar vrea cineva normal la cap sa se joace metin2 (stiu ca sunt o gramada de romani care joaca si poate o sa imi pun lumea in cap, dar mai stiu si ca am vazut si eu ce grafica are si chiar nu va inteleg...suntem in 2016) best mmorpg still este WOW---il compar pentru ca stiu multi oameni care baga bani buni in metin sad