| 0PopaPorno a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va dati alta persoana pe Mess cu cineva,sa vorbiti mult timp cu ea,iar apoi sa-i ziceti adevarul? Daca da, cum a reactionat respectiva persoana?

1 răspuns:
| paaauul a răspuns:

Chiar saptamana trecuta am facut si eu asa cu o fatalaughingbig grin...dar am vorbit cu ea de vreo 2-3 saptamani si m-am dat drept altul de care ei ii place, dar am facut o greseala! Cand i-am zis ca nu ii acel baiat pe care il crede ea si ca sunt altul mi-a dat ignor! Acuma depinde ce fata ii, dar asta nu a mai stat la discutiilaughingbig grin..bafta!