| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-ar parea ok daca iubitul vostru cu, care sunteti impreuna de 6 luni inca mai vorbeste cu fosta? Adica el a fost impreuna cu fata respectiva vreo 2 luni, asta s-a intamplat acum vreo 3 ani. Fata respectiva e intr-o relatie de 2 ani acum. Prietenul meu nu o baga in seama,doar cand ii scrie "Craciun fericit",eventual "Paste fericit". Apoi ea tot continua sa- i dea mesaje sa-i arate ce isi mai cumpara etc,iar prietenul meu ii raspunde. Dar el nu o baga in seama primul pe subiecte din astea. Ar trebui sa fiu ingrijorata? Nu i-am facut niciodata observatie in legatura cu acest lucru, deoarece nu-mi dau seama daca e exagerat sau nu. Ce ar trebui sa fac!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii raspunde din politete, lol. Ai vrea acum daca ii scrie ea ceva sa dea seen doar ca e fosta? Esti exagerata.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui totusi sa nu mai vorbeasca cu ea mi se pare o prostie sa ramai prieten cu fostul/ fosta si sa mai si conversezi cand ai pe altcineva.