| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, voi ce faceti cand va este dor de cineva?(mi-e dor de fratii mei care sunt in alt oras si ei nu prea vin din cauza lui mama, iar mama nu il lasa pe un frate sa mai vina timp de 2 ani si din cauza asta nu vin si ceilalti)stiu ca mai am putin pana termin liceul cam un 1 an si o sa ma duc la ei dar mi-e dor de ei, cum sa fac sa treaca timpul mai repede?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| DonEduardo a răspuns:

Pretuieste ce ai in prezent. Sunt atatea persoane langa tine la care tii, sunt sigur. Parintii tai, prietenii tai. Sunt sigur ca le vei duce lipsa cand vei fi plecata la fratii tai.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Iti ocupi timpul cu ceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Timpul trece mai repede când ești ocupat cu ceva, mai ales cu treburi importante.

| Byb2001 explică (pentru DonEduardo):

Da

| DaniTDCI a răspuns:

Fa tot ce poti incat sa poti ajunge la ei, sa iti petreci timpul cu ei si asa mai departe.

| stefiiii3 a răspuns:

Ocupati timpul, incearca sa iti incarci programul, asa va trece foarte repede aceasta perioada.

Ma bucur ca aveti o relatie asa frumoasa