| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU... voi ce faceti cand va simtiti singuri?straight facefunda

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
aprind Tv`ul laughingsi stau pe facebooklove struck

| KaRy a răspuns:

Poi eu nu fac prea multe, stau si ma gandesc ore intregi la diferite chestii si dupa ce ma consolez singura mai consult agenda de telefon happy

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Pai.sincer? eu ascult muzica.si de multe ori incep sa planghee hee...sau stau pe fb sa treaca timpu`.happy!

| Beb a răspuns:

Pai.suni prietenii si ies undeva cu ei, sigur iti trece plictiseala cand esti cu cineva...sau te uiti la un film
love struck...

| emm95 a răspuns:

Eu, de obicei ascult muzica si ma concentrez foarte mult pe versuri. sau scriu poezii happy